TEL : 0232 446 36 27 & 0232 264 33 22

HAKKIMIZDA

2009 yılından beri medikal ve iş güvenliği sektöründe sahadan satışa, pazarlamadan iş geliştirmeye elde ettiğimiz tecrübe ve dinamizmi, yurtiçi ve yurtdışı müşterimize avantaj ve katma değerler katmak için bir araya getiren firmamız, sürekli gelişim ve değişim prensibini benimsemektedir.

Günümüz modern ihtiyaçlarına en kısa ve uygun sürede cevap ve ürün güvenirliliğinde müşteri / kullanıcı beklenti ve hassasiyetlerine hizmet verebilmek için, tüm saha ve ofis ekibimiz sizler için çalışmaktadır.  Profesyonel çalışma alanlarında, güvenilir ve modern teknoloji ile ürün kalitesi ve müşteri hizmetlerini bütünleştiren firmamız, insan sermayesine ve kurumsal çözümlere yatırım yapmaktadır.

Vizyonumuz
Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir sağlık ürünleri şirketi olmak.

Misyonumuz
Egemar Sağlık Ürünleri olarak sağlık ürünleri alanında önemli yatırımlar yapan, uluslararası ve lider bir şirket olarak tanınacağız. Müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmetini sağlayıp, müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Müşterilerimize ve Çalışanlarımıza Taahhüdümüz
Sürdürülebilir ve karlı büyüme, başarımızın temel motivasyonu ve göstergesidir. Yenilikçi yaklaşımımızla etkin sonuçlar elde ederiz.

Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar, sınıfının en iyi hizmetini sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, ve çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz.

Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, güven uyandırırız.Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.